Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

3+1

185 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Vimperská 200, Kašperské Hory

4 850 000 Kč

67 361 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 612 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

U Pekárny 1047, Havlíčkův Brod

4 490 000 Kč

72 419 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

U Pekárny 1047, Havlíčkův Brod

4 890 000 Kč

78 871 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Lipová 160, Český Krumlov - Domoradice

4 190 000 Kč

62 537 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 60.8 m²Prodej bytu 3+1 60.8 m²
Prodej bytu 3+1 60.8 m²
Prodej bytu 3+1 60.8 m²

Prodej bytu 3+1 60.8 m²

Tyršova, Budějovické Předměstí, Písek

3 600 000 Kč

59 211 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Černý vršek 829, Bystřice nad Pernštejnem

4 790 000 Kč

66 528 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Jaromíra Matuška, Dubina, Ostrava

3 570 000 Kč

54 923 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Sídliště, Nivnice

4 290 000 Kč

58 767 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Lipová, Most

3 290 000 Kč

44 459 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

V Domkách 1381/5, Duchcov

3 390 000 Kč

49 130 Kč/m2

1...678...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 612 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické