Byty na prodej

Byty 3+1 na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

3+1

60 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Orlová, okres Karviná

2 300 000 Kč

33 824 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 195 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Norberta Frýda 160/2, Ostrava - Dubina

4 450 000 Kč

4 290 000 Kč

63 088 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

Zdeňka Štěpánka 1880/6, Ostrava - Poruba

5 600 000 Kč

4 900 000 Kč

59 036 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Jesenická, Vrbno pod Pradědem

2 599 000 Kč

2 299 000 Kč

36 492 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

305, Frýdlant nad Ostravicí

7 290 000 Kč

6 990 000 Kč

81 279 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Kopečná 452, Vrbno pod Pradědem

3 116 627 Kč

2 850 000 Kč

43 846 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Sirotčí, Ostrava

2 300 000 Kč

28 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 3+1 98 m²Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²

Prodej bytu 3+1 98 m²

M. Ryšky 832, Orlová - Poruba

1 980 000 Kč

20 204 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Josefa Skupy, Poruba, Ostrava

3 460 000 Kč

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Aloise Gavlase, Ostrava

3 580 000 Kč

49 041 Kč/m2

1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 195 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické