Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

35 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 40 m², pozemek 355 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 355 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 355 m²

Horní Lhota ev. č. 1016, Horní Lhota

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 159 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²
Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²
Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²

Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²

Holčovice, okres Bruntál

1 690 000 Kč

1 490 000 Kč

13 304 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štěpánek
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²

Zřídelní, Havířov

3 100 000 Kč

93 939 Kč/m2

Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²

Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²

Zálužné ev. č. 146, Vítkov

7 800 000 Kč

43 820 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²

Na Sioně, Bludovice, Havířov

790 000 Kč

750 000 Kč

46 875 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²

Včelařská, Karviná

690 000 Kč

599 000 Kč

37 438 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²

Kyjovice 178, Kyjovice

4 500 000 Kč

4 000 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²
Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²
Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²

Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²

Štáblovice, okres Opava

6 900 000 Kč

26 538 Kč/m2

Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²

Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

5 950 000 Kč

42 500 Kč/m2

Prodej chaty 50 m²Prodej chaty 50 m²
Prodej chaty 50 m²
Prodej chaty 50 m²

Prodej chaty 50 m²

, Ostrava

2 399 000 Kč

47 980 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 159 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.