Byty na prodej

Byty 3+1 na prodej v kraji Pardubický kraj

3+1

19 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

5. května 372, Králíky

Neveřejná cena

Realitní makléř: Tomáš Vilímek
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Tomáš Vilímek

Tomáš Vilímek

Realitní kancelář: Prime Living

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 75 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Družstevní 247, Třemošnice

4 100 000 Kč

3 980 000 Kč

48 537 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Požárníků 682, Chrudim II

4 400 000 Kč

4 350 000 Kč

63 043 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Na Drážce, Pardubice

6 490 000 Kč

6 390 000 Kč

95 373 Kč/m2

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Litice nad Orlicí, Záchlumí

2 285 000 Kč

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Spořilov, Letohrad

4 899 000 Kč

4 350 000 Kč

62 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 57 m²Prodej bytu 3+1 57 m²
Prodej bytu 3+1 57 m²
Prodej bytu 3+1 57 m²

Prodej bytu 3+1 57 m²

Lidmily Malé 822, Pardubice - Studánka

5 974 000 Kč

5 674 000 Kč

99 544 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

U Hřiště 1350, Ústí nad Orlicí

4 395 000 Kč

59 392 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej bytu 3+1 99 m²Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²

Prodej bytu 3+1 99 m²

Bulharská 1459, Pardubice - Bílé Předměstí

9 200 000 Kč

92 929 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 75 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické