Kontakt

Byty 3+kk na prodej s cenou do 10 mil. Kč

Do 10 mil. Kč

3+kk

192 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

789 000 Kč

11 271 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 139 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Ke Kateřinkám 1392/12, Praha 11 - Chodov

9 190 000 Kč

8 999 000 Kč

132 338 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company
Prodej bytu 3+kk 57 m²Prodej bytu 3+kk 57 m²
Prodej bytu 3+kk 57 m²
Prodej bytu 3+kk 57 m²

Prodej bytu 3+kk 57 m²

Svojsíkova, Český Těšín

2 850 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 62.57 m²Prodej bytu 3+kk 62.57 m²
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²

Prodej bytu 3+kk 62.57 m²

Jana Škody, Ostrava

4 290 000 Kč

68 563 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Komenského, Ostrava

4 599 000 Kč

71 859 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 127 m²Prodej bytu 3+kk 127 m²
Prodej bytu 3+kk 127 m²
Prodej bytu 3+kk 127 m²

Prodej bytu 3+kk 127 m²

Ruská, Čelechovice na Hané

4 200 000 Kč

33 071 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Jeseniova 431/17, Praha 3 - Žižkov

9 300 000 Kč

155 000 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Vuong
Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Realitní makléř: Miroslav Vuong

Miroslav Vuong

4.0

Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Východní 476, Karlovy Vary

4 700 000 Kč

4 550 000 Kč

74 590 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 97 m²Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²

Prodej bytu 3+kk 97 m²

K Višňovce 1095, Pardubice - Zelené Předměstí

6 390 000 Kč

5 990 000 Kč

61 753 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+kk 92 m²Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²

Prodej bytu 3+kk 92 m²

Resslova 930/2, Hradec Králové

8 750 000 Kč

95 109 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
1...111213...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 139 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické