Kontakt

Byty 3+kk na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

3+kk

290 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 84 m²Prodej bytu 3+kk 84 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m²

Prodej bytu 3+kk 84 m²

Ke Smíchovu 27, Praha - Slivenec

15 600 000 Kč

185 714 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 855 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 56 m²Prodej bytu 3+kk 56 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m²

Prodej bytu 3+kk 56 m²

Oplanská, Praha - Újezd nad Lesy

6 690 000 Kč

119 464 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Mirovická 1097/24, Praha 8 - Kobylisy

9 290 000 Kč

138 657 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Nad Nuslemi 661/4, Praha 4 - Nusle

9 900 000 Kč

125 316 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 84 m²Prodej bytu 3+kk 84 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m²

Prodej bytu 3+kk 84 m²

Ke Smíchovu 27, Praha - Slivenec

17 480 000 Kč

208 095 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Polerady, okres Praha-východ

9 540 000 Kč

112 235 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Moravcových 1015/4, Praha 9 - Vysočany

18 490 000 Kč

222 771 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Kovanecká 2284/21, Praha 9 - Libeň

11 990 000 Kč

157 763 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 137 m²Prodej bytu 3+kk 137 m²
Prodej bytu 3+kk 137 m²
Prodej bytu 3+kk 137 m²

Prodej bytu 3+kk 137 m²

Levá, Praha

22 700 000 Kč

165 693 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 98 m²Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²

Prodej bytu 3+kk 98 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

15 619 000 Kč

159 378 Kč/m2

1...789...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 855 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické