Kontakt

Byty 3+kk na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

3+kk

287 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

nábřeží Benešovo 1513, Dvůr Králové nad Labem

4 590 000 Kč

3 490 000 Kč

45 921 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 839 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Letovská 554, Praha 18 - Letňany

9 249 000 Kč

8 500 000 Kč

119 718 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 96 m²Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²

Prodej bytu 3+kk 96 m²

Srní 40, Srní

10 490 000 Kč

6 490 000 Kč

67 604 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 95 m²Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²

Prodej bytu 3+kk 95 m²

Cukrovarská, Praha

9 999 000 Kč

8 490 000 Kč

89 368 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 3+kk 99 m²Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²

Prodej bytu 3+kk 99 m²

Šumavská, Karlovy Vary

7 990 000 Kč

80 707 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Jilemnického 182/43, Olomouc - Nedvězí

6 250 000 Kč

88 028 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Světinský a tým
Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář OLOMOUC
Realitní makléř: Martin Světinský a tým

Martin Světinský a tým

4.7

Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář OLOMOUC
Prodej bytu 3+kk 117 m²Prodej bytu 3+kk 117 m²
Prodej bytu 3+kk 117 m²
Prodej bytu 3+kk 117 m²

Prodej bytu 3+kk 117 m²

Baranova 1833/11, Praha 3 - Žižkov

14 980 000 Kč

128 034 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 3+kk 108 m²Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²

Prodej bytu 3+kk 108 m²

Zelená 1743/18, Praha 6 - Dejvice

22 990 000 Kč

212 870 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Merhautova, Brno

8 475 000 Kč

117 708 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

V Cibulkách 358/54, Praha 5 - Košíře

15 990 000 Kč

183 793 Kč/m2

1...161718...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 839 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické