Kontakt

Byty 3+kk na prodej s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

3+kk

83 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Lomená, Karlovy Vary

4 650 000 Kč

4 480 000 Kč

73 443 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 407 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Brodek u Prostějova, okres Prostějov

4 490 000 Kč

61 507 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.

Populární

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Březinova 1039/5, Ostrava - Zábřeh

4 990 000 Kč

4 700 000 Kč

77 049 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Populární

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Husova, Louny

3 990 000 Kč

61 385 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová
Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová

Ing. Maryla Štarhová

4.7

Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.

Populární

Prodej bytu 3+kk 88 m²Prodej bytu 3+kk 88 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m²

Prodej bytu 3+kk 88 m²

Moskevská, Karlovy Vary

5 990 000 Kč

68 068 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Dlouhá 296/8, Karlovy Vary - Stará Role

3 990 000 Kč

3 600 000 Kč

48 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Františka Malíka 1004/39, Most

2 599 000 Kč

38 221 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Husova 625/8, Čáslav-Nové Město

4 290 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Lipová, Most

3 239 000 Kč

46 271 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Petra Bezruče 225, Nýrsko

2 990 000 Kč

46 719 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 407 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické