Byty na prodej

Byty 3+kk na prodej v kraji Jihomoravský kraj

3+kk

32 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Dlážděná 310, Zaječí

3 885 000 Kč

47 378 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 245 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 69 m²Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²

Prodej bytu 3+kk 69 m²

Polní, Hodonín

4 990 000 Kč

72 319 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Rostěnice-Zvonovice, Vyškov

3 690 000 Kč

56 769 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Komenského 224/1, Mikulov

6 700 000 Kč

103 077 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+kk 69 m²Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²

Prodej bytu 3+kk 69 m²

Otnice, okres Vyškov

6 390 000 Kč

92 609 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Dukelské nám. 3/3, Hustopeče

8 990 000 Kč

118 289 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Nebovidy, okres Brno-venkov

12 890 000 Kč

11 490 000 Kč

135 176 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 100 m²Prodej bytu 3+kk 100 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m²

Prodej bytu 3+kk 100 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

14 350 000 Kč

143 500 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 107 m²Prodej bytu 3+kk 107 m²
Prodej bytu 3+kk 107 m²
Prodej bytu 3+kk 107 m²

Prodej bytu 3+kk 107 m²

Pod Zámkem, Břeclav

11 633 440 Kč

108 724 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Osvoboditelů, Ivanovice na Hané

4 990 000 Kč

69 306 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 245 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické