Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

286 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Strachotínská, Pouzdřany, Pouzdřany

3 950 000 Kč

3 490 000 Kč

52 090 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 071 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Hrnčířská, Vracov

4 190 000 Kč

46 556 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²

Slatinská 56/57, Brno - Židenice

21 550 000 Kč

68 631 Kč/m2

Populární

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

U Stadionu 531, Lanžhot

3 290 000 Kč

23 169 Kč/m2

Populární

Prodej domu 155 m², pozemek 538 m²Prodej domu 155 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 538 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 538 m²

Břeclav, Břeclav, Lidická

Neveřejná cena

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Populární

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Příční 475, Blučina

4 490 000 Kč

3 490 000 Kč

37 935 Kč/m2

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Sokolská 699/11, Podivín

6 990 000 Kč

31 773 Kč/m2

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Moravské Málkovice

7 990 000 Kč

36 318 Kč/m2

Populární

Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²

Velké Němčice, okres Břeclav

Neveřejná cena

Populární

Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

2 000 000 Kč

1 790 000 Kč

24 861 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
123...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 071 domů