Kontakt

Byty 3+kk na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

3+kk

125 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Borečkova, Praha

9 855 000 Kč

7 990 000 Kč

122 923 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 867 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Sportovců 1382, Kladno

9 200 000 Kč

7 290 000 Kč

113 906 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Černý Důl, Trutnov

9 688 290 Kč

121 104 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Kasalického, Ostrava

8 250 000 Kč

7 849 000 Kč

96 901 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Větrná 430, Králův Dvůr - Levín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

112 375 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

5 568 000 Kč

5 400 000 Kč

93 103 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Nové Hutě, okres Prachatice

8 200 000 Kč

149 091 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 105 m²Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²

Prodej bytu 3+kk 105 m²

Pod Jelením skokem 2109/36, Karlovy Vary

8 990 000 Kč

8 100 000 Kč

77 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Plzeňská, Chotěšov

5 100 000 Kč

68 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

Plzeňská, Chotěšov

5 880 000 Kč

67 586 Kč/m2

1...678...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 867 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické