Kontakt

Domy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

630 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Hrnčířská, Vracov

4 190 000 Kč

46 556 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 804 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Slatina, okres Svitavy

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

7 395 Kč/m2

Populární

Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 487 m²

Jedlí 256, Jedlí

1 400 000 Kč

1 250 000 Kč

10 870 Kč/m2

Populární

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Legionářská, Brtnice

3 950 000 Kč

18 810 Kč/m2

Populární

Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²

Lubenecká 191, Chyše

1 599 000 Kč

11 844 Kč/m2

Populární

Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²

Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²

Jindřichova Hora ev. č. 5, Klenčí pod Čerchovem

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

26 606 Kč/m2

Populární

Prodej domu, pozemek 847 m²Prodej domu, pozemek 847 m²
Prodej domu, pozemek 847 m²
Prodej domu, pozemek 847 m²

Prodej domu, pozemek 847 m²

Šumavské nábřeží, Nýrsko, Nýrsko

2 500 000 Kč

Populární

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Příční 475, Blučina

4 490 000 Kč

3 490 000 Kč

37 935 Kč/m2

Populární

Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²

Hrusice, okres Praha-východ

3 650 000 Kč

76 042 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.

Populární

Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²

Vrchoslavská 40/12, Novosedlice

4 499 000 Kč

35 992 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
123...63

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 804 domů