Kontakt

Byty 4+1 na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

4+1

96 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 89 m²Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²

Prodej bytu 4+1 89 m²

Bezděkov, Velké Meziříčí

6 199 000 Kč

5 699 000 Kč

64 034 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 275 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Václava Košaře, Ostrava

4 390 000 Kč

4 100 000 Kč

52 564 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 135 m²Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²

Prodej bytu 4+1 135 m²

68, Vrbno pod Pradědem

3 990 000 Kč

3 490 000 Kč

25 852 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 83 m²Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²

Prodej bytu 4+1 83 m²

Stádlec 59, Stádlec

3 830 000 Kč

3 390 000 Kč

40 843 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 118 m²Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²

Prodej bytu 4+1 118 m²

Zelenářská, Znojmo, Znojmo

5 999 000 Kč

50 839 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 85 m²Prodej bytu 4+1 85 m²
Prodej bytu 4+1 85 m²
Prodej bytu 4+1 85 m²

Prodej bytu 4+1 85 m²

Fűgnerova 1590, Slaný

5 800 000 Kč

68 235 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 81 m²Prodej bytu 4+1 81 m²
Prodej bytu 4+1 81 m²
Prodej bytu 4+1 81 m²

Prodej bytu 4+1 81 m²

Jilemnického 180, Ústí nad Orlicí

4 160 000 Kč

51 358 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej bytu 4+1 109 m²Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²

Prodej bytu 4+1 109 m²

Jožky Jabůrkové, Most

4 650 000 Kč

42 661 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 99 m²Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²

Prodej bytu 4+1 99 m²

Lounská 1428/32, Teplice

3 999 000 Kč

40 394 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 96 m²Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²

Prodej bytu 4+1 96 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

4 990 000 Kč

51 979 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.4

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
1...678...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 275 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické