Kontakt

Byty na prodej s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

1 754 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Vendryně, okres Frýdek-Místek

3 100 000 Kč

54 386 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 988 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Lavičky 153, Lavičky

4 090 000 Kč

71 754 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Jizerská 2903/17, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 690 000 Kč

59 516 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 112.5 m²Prodej bytu 5+1 112.5 m²
Prodej bytu 5+1 112.5 m²
Prodej bytu 5+1 112.5 m²

Prodej bytu 5+1 112.5 m²

Uherská , Praha 9

10 500 000 Kč

93 333 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Pionýrská 991/22, Olomouc - Nová Ulice

3 890 000 Kč

86 444 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

7 089 000 Kč

6 999 000 Kč

148 915 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Politických obětí 193, Frýdek-Místek - Místek

3 390 000 Kč

94 167 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Steinerova , Praha 4

10 490 000 Kč

174 833 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 78 m²Prodej bytu 4+kk 78 m²
Prodej bytu 4+kk 78 m²
Prodej bytu 4+kk 78 m²

Prodej bytu 4+kk 78 m²

5. května 732, Česká Kamenice

3 850 000 Kč

49 359 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

6 790 000 Kč

128 113 Kč/m2

1...117118119...176

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 988 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické