Kontakt

Byty na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

116 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Drahotín, Drahotín

1 050 000 Kč

18 421 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 431 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Březová, Karviná

1 449 000 Kč

51 750 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř

Populární

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Kopistská 231, Litvínov - Janov

499 900 Kč

6 848 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Populární

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Havlíčkova, Krupka

1 890 000 Kč

52 500 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Populární

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Petrovická, Krnov

1 190 000 Kč

20 169 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Alšova, Bílina

1 499 000 Kč

55 519 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 1+1 47 m²Prodej bytu 1+1 47 m²
Prodej bytu 1+1 47 m²
Prodej bytu 1+1 47 m²

Prodej bytu 1+1 47 m²

Hlavní, Smržovka

1 990 000 Kč

42 340 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Studený 57, Studený

2 400 000 Kč

1 990 000 Kč

28 429 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

Mlýnská 361, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 190 000 Kč

54 091 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 17 m²Prodej bytu 1+kk 17 m²
Prodej bytu 1+kk 17 m²
Prodej bytu 1+kk 17 m²

Prodej bytu 1+kk 17 m²

Černé Údolí 32, Benešov nad Černou

1 850 000 Kč

108 824 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
123...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 431 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické