Kontakt

Byty na prodej s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

1 771 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 75 m²Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²

Prodej bytu 4+kk 75 m²

29. dubna 252/19, Ostrava - Výškovice

5 730 000 Kč

76 400 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 048 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

Dobešovice 341, Červené Pečky

3 120 000 Kč

47 273 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+1 70.7 m²Prodej bytu 3+1 70.7 m²
Prodej bytu 3+1 70.7 m²
Prodej bytu 3+1 70.7 m²

Prodej bytu 3+1 70.7 m²

Svojsíkova , Teplice

3 490 000 Kč

49 364 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Mahlerova, Olomouc

8 990 000 Kč

123 151 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Brněnská 128, Slavonice

2 595 000 Kč

41 190 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Tupolevova 469, Praha 18 - Letňany

7 999 000 Kč

129 016 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 104.8 m²Prodej bytu 3+1 104.8 m²
Prodej bytu 3+1 104.8 m²
Prodej bytu 3+1 104.8 m²

Prodej bytu 3+1 104.8 m²

Králova výšina 1359/20, Ústí nad Labem-centrum

5 490 000 Kč

52 385 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

Borečkova, Praha

5 100 000 Kč

4 490 000 Kč

136 061 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 746 m²Prodej bytu 3+kk 746 m²
Prodej bytu 3+kk 746 m²
Prodej bytu 3+kk 746 m²

Prodej bytu 3+kk 746 m²

Hanušovice, okres Šumperk

7 800 000 Kč

10 456 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Tyršova 239, Nymburk

5 296 000 Kč

115 130 Kč/m2

1...144145146...178

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 048 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické