Kontakt

Byty na prodej s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

1 770 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 104 m²Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²

Prodej bytu 3+1 104 m²

Jiráskova, Karlovy Vary

5 500 000 Kč

52 885 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 992 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Nezdenice 160, Nezdenice

3 540 000 Kč

72 245 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Pod Koníčky 450, Klatovy II

4 299 000 Kč

79 611 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Pod Koníčky 454, Klatovy II

3 100 000 Kč

77 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Nádražní, Žlutice

1 650 000 Kč

1 590 000 Kč

28 909 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 147 m²Prodej bytu 5+1 147 m²
Prodej bytu 5+1 147 m²
Prodej bytu 5+1 147 m²

Prodej bytu 5+1 147 m²

Kostelní 15/4, Loket

8 849 000 Kč

5 999 000 Kč

40 810 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 184 m²Prodej bytu 2+kk 184 m²
Prodej bytu 2+kk 184 m²
Prodej bytu 2+kk 184 m²

Prodej bytu 2+kk 184 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

7 490 000 Kč

40 707 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 34 m²Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²

Prodej bytu 1+kk 34 m²

Poděbradská 520/24, Praha 9 - Vysočany

6 670 000 Kč

6 570 000 Kč

193 235 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 52 m²Prodej bytu 3+kk 52 m²
Prodej bytu 3+kk 52 m²
Prodej bytu 3+kk 52 m²

Prodej bytu 3+kk 52 m²

Lábkova 892/14, Plzeň 3 - Skvrňany

5 690 000 Kč

109 423 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Rousínov - Kroužek, okres Vyškov

4 890 000 Kč

90 556 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
1...152153154...177

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 992 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické