Kontakt

Byty na prodej s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

1 746 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 74 m²Prodej bytu 2+kk 74 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m²

Prodej bytu 2+kk 74 m²

Kurta Konráda 2445/7, Praha 9 - Libeň

8 650 000 Kč

116 892 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 917 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Nupacká, Nupaky, Nupaky

7 329 280 Kč

6 800 000 Kč

113 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Husova, Ostrava

6 900 000 Kč

102 985 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 23 m²Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²

Prodej bytu 1+kk 23 m²

Praha, okres Praha 10

1 785 479 Kč

77 630 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 88 m²Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²

Prodej bytu 4+1 88 m²

Textilní, Semily

4 195 000 Kč

47 670 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 28 m²Prodej bytu 2+kk 28 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m²

Prodej bytu 2+kk 28 m²

Jungmannova, Polná

3 400 000 Kč

121 429 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 74 m²Prodej bytu 2+1 74 m²
Prodej bytu 2+1 74 m²
Prodej bytu 2+1 74 m²

Prodej bytu 2+1 74 m²

Václavická 1277, Náchod - Staré Město nad Metují

3 550 000 Kč

3 390 000 Kč

45 811 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Třebenice 3, Štěchovice

6 980 000 Kč

94 324 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Sokolovská cesta, Teplice

2 190 000 Kč

42 115 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 4+1 151 m²Prodej bytu 4+1 151 m²
Prodej bytu 4+1 151 m²
Prodej bytu 4+1 151 m²

Prodej bytu 4+1 151 m²

Bezručova 1349/37, Karlovy Vary

9 850 000 Kč

65 232 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
1...161162163...175

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 917 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické