Kontakt

Byty na prodej s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

1 757 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 4+kk 88 m²Prodej bytu 4+kk 88 m²
Prodej bytu 4+kk 88 m²
Prodej bytu 4+kk 88 m²

Prodej bytu 4+kk 88 m²

Na Dlaskově, Velké Popovice

6 990 000 Kč

79 432 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 926 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Mošnerova, Olomouc

9 200 000 Kč

113 580 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Březinova 1039/5, Ostrava - Zábřeh

4 990 000 Kč

4 700 000 Kč

77 049 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Populární

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Drimlova 2513/1, Praha 13 - Stodůlky

5 999 000 Kč

139 512 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 79 m²Prodej bytu 2+1 79 m²
Prodej bytu 2+1 79 m²
Prodej bytu 2+1 79 m²

Prodej bytu 2+1 79 m²

Palachova 493/14, Ústí nad Labem - Klíše

3 224 000 Kč

40 810 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 88 m²Prodej bytu 3+kk 88 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m²

Prodej bytu 3+kk 88 m²

Moskevská, Karlovy Vary

5 990 000 Kč

68 068 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Děčínská 552/1, Praha 8 - Střížkov

3 900 000 Kč

162 500 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Benešovo náměstí 2473, Pardubice - Zelené Předměstí

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Kojetická, Neratovice

5 496 000 Kč

99 927 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Kotlaska, Praha

6 290 000 Kč

174 722 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
1...678...176

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 926 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické