Kontakt

Byty na prodej s cenou do 13 mil. Kč

Do 13 mil. Kč

1 795 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 4+1 113 m²Prodej bytu 4+1 113 m²
Prodej bytu 4+1 113 m²
Prodej bytu 4+1 113 m²

Prodej bytu 4+1 113 m²

Jateční 1410/2, Aš

2 750 000 Kč

24 336 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 328 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Národní obrany, Praha

11 700 000 Kč

153 947 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 54 m²Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²

Prodej bytu 1+1 54 m²

ČSA 19/18, Šternberk

2 590 000 Kč

47 963 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Jarošova, Znojmo

4 980 000 Kč

90 545 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Ježkova 1054/10, Praha 3 - Žižkov

9 290 000 Kč

8 890 000 Kč

206 744 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 74 m²Prodej bytu 4+1 74 m²
Prodej bytu 4+1 74 m²
Prodej bytu 4+1 74 m²

Prodej bytu 4+1 74 m²

Na Proseku 45/9, Praha 9 - Prosek

9 490 000 Kč

128 243 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Panelová 981/4, Ostrava - Poruba

3 290 000 Kč

64 510 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 24 m²Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²

Prodej bytu 1+1 24 m²

Holečkova 2282/76, Praha 5 - Smíchov

6 490 000 Kč

270 417 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability

Populární

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Rumburská 244/22, Praha 9 - Střížkov

8 260 000 Kč

8 250 000 Kč

128 906 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

Horní 107, Hůry

4 700 000 Kč

4 670 000 Kč

48 646 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
1...101112...180

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 328 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické