Kontakt

Byty na prodej s cenou do 13 mil. Kč

Do 13 mil. Kč

1 819 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Jaroslava Průchy, Most

2 640 000 Kč

2 560 000 Kč

48 302 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 411 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 92 m²Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²

Prodej bytu 3+1 92 m²

Palackého třída 790, Chrudim IV

4 950 000 Kč

4 750 000 Kč

51 630 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Na Pastvisku 1491/12, Opava - Kateřinky

3 050 000 Kč

59 804 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej atypického bytu 296 m²Prodej atypického bytu 296 m²
Prodej atypického bytu 296 m²
Prodej atypického bytu 296 m²

Prodej atypického bytu 296 m²

S. K. Neumanna, Horní Litvínov, Litvínov

6 200 000 Kč

20 946 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

8 890 000 Kč

8 390 000 Kč

182 391 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 4+1 102 m²Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²

Prodej bytu 4+1 102 m²

J. Palacha 2495/32, Břeclav

5 755 716 Kč

5 449 000 Kč

53 422 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Dr. Martínka, Hrabůvka, Ostrava

4 350 000 Kč

4 250 000 Kč

66 406 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

58 308 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.4

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Prodej bytu 2+kk 77 m²Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²

Prodej bytu 2+kk 77 m²

Zatloukalova 1144, Luhačovice

13 900 000 Kč

12 750 000 Kč

165 584 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej bytu 4+1 123 m²Prodej bytu 4+1 123 m²
Prodej bytu 4+1 123 m²
Prodej bytu 4+1 123 m²

Prodej bytu 4+1 123 m²

Englišova, Opava

7 300 000 Kč

6 800 000 Kč

55 285 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
1...353637...182

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 411 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické