Kontakt

Byty na prodej s cenou do 16 mil. Kč

Do 16 mil. Kč

1 852 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

Horní 107, Hůry

4 700 000 Kč

4 670 000 Kč

48 646 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 813 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 213 m²Prodej bytu 213 m²
Prodej bytu 213 m²
Prodej bytu 213 m²

Prodej bytu 213 m²

K vápence 565/5, Praha - Velká Chuchle

14 495 000 Kč

13 690 000 Kč

64 272 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.

Populární

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Gorazdovo nám., Olomouc

3 700 000 Kč

3 200 000 Kč

80 100 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Na Příkopě 648/38, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou

3 800 000 Kč

64 407 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Jiráskova, Sázava

3 850 000 Kč

67 544 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Alšova, Bílina

1 499 000 Kč

55 519 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Populární

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Fischerova 685/34, Olomouc - Nové Sady

5 766 200 Kč

93 003 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Klíšská 367/110, Ústí nad Labem - Klíše

3 290 000 Kč

2 740 000 Kč

66 829 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Veverkova 1397/23, Hradec Králové - Pražské Předměstí

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Populární

Prodej bytu 3+1 104 m²Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²

Prodej bytu 3+1 104 m²

Na Plzeňce 1166/1, Praha 5 - Smíchov

14 750 000 Kč

14 500 000 Kč

139 423 Kč/m2

1...111213...186

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 813 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické