Kontakt

Byty na prodej s cenou do 16 mil. Kč

Do 16 mil. Kč

1 881 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

6 133 000 Kč

5 999 900 Kč

206 893 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 829 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

9 113 950 Kč

178 705 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

9 390 000 Kč

8 990 000 Kč

224 750 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Havlíčkova 764, Zdice

5 799 000 Kč

5 399 000 Kč

78 246 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

Kryšpínova, Praha

12 500 000 Kč

11 500 000 Kč

132 184 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 16 m²Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²
Prodej bytu 1+kk 16 m²

Prodej bytu 1+kk 16 m²

Lipno nad Vltavou 49, Lipno nad Vltavou

3 590 000 Kč

224 375 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 120 m²Prodej bytu 2+1 120 m²
Prodej bytu 2+1 120 m²
Prodej bytu 2+1 120 m²

Prodej bytu 2+1 120 m²

Kořenov 699, Kořenov

3 590 000 Kč

29 917 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Vysočany 6, Praha

13 190 000 Kč

12 990 000 Kč

166 538 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

6 699 998 Kč

155 814 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 54 m²Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²

Prodej bytu 1+1 54 m²

Javoříčská, Olomouc, Olomouc

5 490 000 Kč

101 667 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
1...160161162...189

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 829 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické