Kontakt

Byty na prodej s cenou do 20 mil. Kč

Do 20 mil. Kč

1 921 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

9 390 000 Kč

8 399 000 Kč

174 979 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 068 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 94 m²Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²

Prodej bytu 3+kk 94 m²

Voženílkova, Zlín

10 579 000 Kč

8 790 000 Kč

93 511 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Hlavní 53, Beroun-Jarov

7 490 000 Kč

6 999 900 Kč

93 332 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Štěchovice, okres Praha-západ

7 980 000 Kč

7 180 000 Kč

98 356 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Benešovo náměstí 2442, Pardubice - Zelené Předměstí

6 150 000 Kč

84 247 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Kysucká, Český Těšín, Český Těšín

2 690 000 Kč

2 590 000 Kč

38 088 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Dubická, Česká Lípa

2 440 000 Kč

2 340 000 Kč

42 545 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+1 85 m²Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²

Prodej bytu 3+1 85 m²

Sluneční 324/6, Křelov-Břuchotín - Křelov

5 500 000 Kč

5 200 000 Kč

61 176 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Indrák
Realitní kancelář: hanakreality.cz
Realitní makléř: Pavel Indrák

Pavel Indrák

Realitní kancelář: hanakreality.cz
Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Nová Pražská, Benešov

5 590 000 Kč

5 549 000 Kč

129 047 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Slovenská 2650, Teplice

3 300 000 Kč

3 099 000 Kč

75 585 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...383940...193

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 068 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické