Kontakt

Byty na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

1 950 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Telečská, Jihlava

4 800 000 Kč

77 419 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 185 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Závodu míru 506, Karlovy Vary

2 860 000 Kč

48 475 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej atypického bytu 75 m²Prodej atypického bytu 75 m²
Prodej atypického bytu 75 m²
Prodej atypického bytu 75 m²

Prodej atypického bytu 75 m²

Mattoniho nábřeží 351/82, Karlovy Vary - Drahovice

6 200 000 Kč

82 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Černokostelecká, Praha

7 900 000 Kč

117 910 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

7 780 000 Kč

123 492 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Mydlářka, Praha

9 959 000 Kč

174 719 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

V. Volfa 1328/10, České Budějovice 2

4 790 000 Kč

71 493 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Šimůnkova, Praha

7 990 000 Kč

128 871 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54.58 m²Prodej bytu 2+1 54.58 m²
Prodej bytu 2+1 54.58 m²
Prodej bytu 2+1 54.58 m²

Prodej bytu 2+1 54.58 m²

Mitušova, Ostrava

2 900 000 Kč

53 133 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Ležáků, Pardubice

4 990 000 Kč

106 170 Kč/m2

1...112113114...195

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 185 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické