Kontakt

Byty na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

1 918 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 71 m²Prodej bytu 4+kk 71 m²
Prodej bytu 4+kk 71 m²
Prodej bytu 4+kk 71 m²

Prodej bytu 4+kk 71 m²

Lidická 347, Jeneč

8 990 000 Kč

8 690 000 Kč

122 394 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 141 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Bydžovského, Duchcov

1 999 900 Kč

37 035 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Karla Čapka 243, Krupka - Maršov

1 050 000 Kč

990 000 Kč

12 532 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Hlavní třída, Město, Havířov

3 700 000 Kč

3 490 000 Kč

72 708 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Pionýrská 991/22, Olomouc - Nová Ulice

4 100 000 Kč

3 990 000 Kč

88 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Armádní 895, Milovice - Mladá

7 300 000 Kč

6 999 000 Kč

99 986 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Padělky II, Zlín

5 199 000 Kč

5 099 000 Kč

67 987 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 4+1 77 m²Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²

Prodej bytu 4+1 77 m²

Maxima Gorkého 1262/25, Most

3 499 000 Kč

3 099 000 Kč

40 247 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Matoušek
Realitní kancelář: Matoušek reality
Realitní makléř: Petr Matoušek

Petr Matoušek

4.6

Realitní kancelář: Matoušek reality
Prodej bytu 4+1 89 m²Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²

Prodej bytu 4+1 89 m²

Česká 4752, Zlín

6 390 000 Kč

71 798 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Komenského 315, Vamberk

3 590 000 Kč

89 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
1...343536...192

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 141 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické