Kontakt

Byty na prodej s cenou do 22 mil. Kč

Do 22 mil. Kč

1 934 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Havlíčkova 280, Týn nad Vltavou - Malá Strana

3 950 000 Kč

3 850 000 Kč

48 125 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 199 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Jiřího z Poděbrad, Sokolov

3 870 000 Kč

3 780 000 Kč

52 500 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Javorná 5, Čachrov

3 999 000 Kč

142 821 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63.5 m²Prodej bytu 3+1 63.5 m²
Prodej bytu 3+1 63.5 m²
Prodej bytu 3+1 63.5 m²

Prodej bytu 3+1 63.5 m²

U Tvrze 1443/21, Děčín VI-Letná

3 590 000 Kč

56 535 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Bartákova, Brno

7 290 000 Kč

6 450 000 Kč

111 207 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

8 499 500 Kč

169 990 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

Pražská 366/6, Hořovice

6 604 000 Kč

6 490 000 Kč

72 921 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Borečkova, Praha

7 850 000 Kč

7 490 000 Kč

149 800 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Dr. M. Tyrše, Frýdek-Místek

4 950 000 Kč

4 850 000 Kč

65 541 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 150 m²Prodej bytu 5+1 150 m²
Prodej bytu 5+1 150 m²
Prodej bytu 5+1 150 m²

Prodej bytu 5+1 150 m²

Dejvická 188/6, Praha 6 - Dejvice

19 998 000 Kč

133 320 Kč/m2

1...717273...194

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 199 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické