Kontakt

Byty na prodej s cenou do 27 mil. Kč

Do 27 mil. Kč

1 957 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+kk 91 m²Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²

Prodej bytu 3+kk 91 m²

Praha, okres Praha 7

18 750 000 Kč

206 044 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 348 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Cholevova, Ostrava

3 100 000 Kč

73 810 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Jeremiášova, Praha

9 500 000 Kč

153 226 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 105 m²Prodej bytu 3+1 105 m²
Prodej bytu 3+1 105 m²
Prodej bytu 3+1 105 m²

Prodej bytu 3+1 105 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

5 190 000 Kč

49 429 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Populární

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Malecká 1175, Chrudim IV

4 490 000 Kč

60 676 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Kojetická, Neratovice

5 496 000 Kč

99 927 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

U Nemocnice, Frýdek-Místek

2 890 000 Kč

74 103 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Petrovická, Krnov

1 190 000 Kč

20 169 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Tyršova 3222, Kladno

6 700 000 Kč

85 897 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 115 m²Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²

Prodej bytu 3+kk 115 m²

Sadová 940/51, Karlovy Vary

8 814 750 Kč

7 850 000 Kč

68 261 Kč/m2

1...91011...196

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 348 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické