Kontakt

Byty na prodej s cenou do 27 mil. Kč

Do 27 mil. Kč

1 936 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

U Leskavy, Brno

8 500 000 Kč

166 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 349 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

U Splavu 2867/1, Břeclav

3 100 000 Kč

3 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 21 m²Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²

Prodej bytu 1+kk 21 m²

Šimerova 460/7, Plzeň 3 - Doudlevce

3 750 000 Kč

3 450 000 Kč

164 286 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

U Splavu 2870/4, Břeclav

4 350 000 Kč

58 000 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 000 000 Kč

63 492 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

14 789 000 Kč

197 187 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Populární

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Uhelná 867/1, Hradec Králové - Slezské Předměstí

4 190 000 Kč

123 235 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Biskupcova 1891/28, Praha 3 - Žižkov

12 990 000 Kč

147 614 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal

Populární

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Mokrá I 314, Zlín - Mladcová

4 090 000 Kč

3 850 000 Kč

104 054 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Seifertova 682/81, Praha 3 - Žižkov

11 500 000 Kč

129 213 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...456...194

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 349 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické