Kontakt

Byty na prodej s cenou do 29 mil. Kč

Do 29 mil. Kč

1 978 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Janského 428/2, Olomouc - Povel

5 650 000 Kč

77 397 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 387 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Tyršova, Vyškov

3 600 000 Kč

83 721 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Štúrova 1701/55, Praha 4 - Krč

3 900 000 Kč

150 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal
Realitní kancelář: Ing. Jaroslav Tykal - realitní makléř QARA
Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal

Ing. Jaroslav Tykal

4.8

Populární

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Štúrova 1701/55, Praha 4 - Krč

4 490 000 Kč

172 692 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Dukelská 620/6, Sezimovo Ústí

3 890 000 Kč

58 939 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 5+kk 123 m²Prodej bytu 5+kk 123 m²
Prodej bytu 5+kk 123 m²
Prodej bytu 5+kk 123 m²

Prodej bytu 5+kk 123 m²

Klimentov 114, Velká Hleďsebe

4 200 000 Kč

34 146 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Hluboká, Zlín

4 790 000 Kč

74 844 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Václava Košaře 60/28, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 490 000 Kč

66 029 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Řeznická, Praha

9 990 000 Kč

192 115 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Bartákova, Brno

7 290 000 Kč

6 450 000 Kč

111 207 Kč/m2

1...345...198

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 387 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické