Kontakt

Byty na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

1 977 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Bulharská 621/4, Praha 10 - Vršovice

7 690 000 Kč

187 561 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 449 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Východní 482/19, Karlovy Vary - Drahovice

3 299 999 Kč

56 897 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Legionářů 342, Příbram VII

5 650 000 Kč

69 753 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 81 m²Prodej bytu 2+1 81 m²
Prodej bytu 2+1 81 m²
Prodej bytu 2+1 81 m²

Prodej bytu 2+1 81 m²

Praha 8 - Libeň, okres území Hlavního města Prahy

10 999 000 Kč

135 790 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 155 m²Prodej bytu 4+kk 155 m²
Prodej bytu 4+kk 155 m²
Prodej bytu 4+kk 155 m²

Prodej bytu 4+kk 155 m²

Žampiónová 31, Praha 22 - Pitkovice

16 900 000 Kč

109 032 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Křivá 2621/4, Praha 3 - Žižkov

8 404 000 Kč

175 083 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Jana Zajíce 960, Pardubice - Studánka

5 199 000 Kč

106 102 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Jaroslava Vrchlického 2817/11, Most

2 699 900 Kč

49 998 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Březenská, Praha

7 990 000 Kč

124 844 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Inženýrská 3028/4, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

9 500 000 Kč

115 854 Kč/m2

1...505152...198

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 449 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické