Kontakt

Byty na prodej s cenou do 39 mil. Kč

Do 39 mil. Kč

1 965 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 70 m²Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²

Prodej bytu 2+kk 70 m²

Na Zderaze 307/2, Praha 2 - Nové Město

11 400 000 Kč

162 857 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 380 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Kopečná 452, Vrbno pod Pradědem

3 116 627 Kč

2 850 000 Kč

43 846 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 83 m²Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²

Prodej bytu 4+1 83 m²

Stádlec 59, Stádlec

3 830 000 Kč

3 390 000 Kč

40 843 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Pod Chlumem, Plzeň

4 990 000 Kč

4 790 000 Kč

90 377 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61.9 m²Prodej bytu 2+kk 61.9 m²
Prodej bytu 2+kk 61.9 m²
Prodej bytu 2+kk 61.9 m²

Prodej bytu 2+kk 61.9 m²

K Beranovu 1181/9, Praha - Dolní Chabry

9 990 000 Kč

9 690 000 Kč

156 543 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

U Engerthu, Kladno

7 600 000 Kč

138 182 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Letovská 554, Praha 18 - Letňany

9 249 000 Kč

8 500 000 Kč

119 718 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 96 m²Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²

Prodej bytu 3+kk 96 m²

Srní 40, Srní

10 490 000 Kč

6 490 000 Kč

67 604 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Staré náměstí 4/1, Praha 6 - Ruzyně

14 890 000 Kč

13 995 000 Kč

254 455 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 95 m²Prodej bytu 2+1 95 m²
Prodej bytu 2+1 95 m²
Prodej bytu 2+1 95 m²

Prodej bytu 2+1 95 m²

Klostermannova, Nýrsko, Nýrsko

3 120 000 Kč

3 090 000 Kč

32 526 Kč/m2

1...108109110...197

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 380 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické