Kontakt

Byty na prodej s cenou do 39 mil. Kč

Do 39 mil. Kč

1 918 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Panelová 981/4, Ostrava - Poruba

3 290 000 Kč

64 510 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 340 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

Matěje Kopeckého 556/2, Ostrava - Poruba

4 000 000 Kč

58 824 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 24 m²Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²

Prodej bytu 1+1 24 m²

Holečkova 2282/76, Praha 5 - Smíchov

6 490 000 Kč

270 417 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability

Populární

Prodej bytu 1+1 54 m²Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²

Prodej bytu 1+1 54 m²

ČSA 19/18, Šternberk

2 590 000 Kč

47 963 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 61.1 m²Prodej bytu 3+kk 61.1 m²
Prodej bytu 3+kk 61.1 m²
Prodej bytu 3+kk 61.1 m²

Prodej bytu 3+kk 61.1 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

10 800 000 Kč

10 500 000 Kč

171 849 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Rumburská 244/22, Praha 9 - Střížkov

8 260 000 Kč

8 250 000 Kč

128 906 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

Horní 107, Hůry

4 700 000 Kč

4 670 000 Kč

48 646 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej bytu 213 m²Prodej bytu 213 m²
Prodej bytu 213 m²
Prodej bytu 213 m²

Prodej bytu 213 m²

K vápence 565/5, Praha - Velká Chuchle

14 495 000 Kč

13 690 000 Kč

64 272 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.

Populární

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Gorazdovo nám., Olomouc

3 700 000 Kč

3 200 000 Kč

80 100 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Na Příkopě 648/38, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou

3 800 000 Kč

64 407 Kč/m2

1...111213...192

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 340 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické