Kontakt

Byty na prodej s cenou do 39 mil. Kč

Do 39 mil. Kč

1 943 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

nábřeží Svazu protifašistických bojovníků, Ostrava

3 800 000 Kč

55 882 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 424 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Přílucká 4117, Zlín - Příluky

5 350 000 Kč

83 594 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 45 m²Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²

Prodej bytu 2+1 45 m²

Spojovací 1314, Milovice - Mladá

4 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Grudova 1173/4, Opava - Kateřinky

4 900 000 Kč

65 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Uhelná 1079, Kladno - Švermov

4 590 000 Kč

70 615 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 83 m²Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²

Prodej bytu 4+1 83 m²

Hnězdenská, Praha

9 999 000 Kč

9 099 000 Kč

109 627 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

V Cibulkách 358/54, Praha 5 - Košíře

15 990 000 Kč

183 793 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Šponarova, Hrabůvka, Ostrava

3 570 000 Kč

70 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Zatloukalova, Luhačovice

12 890 000 Kč

151 647 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Zatloukalova, Luhačovice

6 740 000 Kč

172 821 Kč/m2

1...454647...195

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 424 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické