Kontakt

Byty na prodej s cenou do 4 mil. Kč

Do 4 mil. Kč

661 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Petra Jilemnického, Most

3 599 900 Kč

47 999 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 458 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 108 m²Prodej bytu 3+1 108 m²
Prodej bytu 3+1 108 m²
Prodej bytu 3+1 108 m²

Prodej bytu 3+1 108 m²

Tyršova 622, Jemnice

3 650 000 Kč

33 796 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Karlova 2484, Aš

2 290 000 Kč

44 038 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Dolní Rožínka, okres Žďár nad Sázavou

2 690 000 Kč

48 909 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Meclov 36, Meclov

2 950 000 Kč

2 499 000 Kč

52 063 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

U Tvrze 1547/10, Děčín VI-Letná

3 200 000 Kč

49 231 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Hroznatova 511/16, Mariánské Lázně - Úšovice

3 610 000 Kč

53 881 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Františka Halase, Most

2 699 999 Kč

2 666 666 Kč

49 383 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 43 m²Prodej bytu 1+1 43 m²
Prodej bytu 1+1 43 m²
Prodej bytu 1+1 43 m²

Prodej bytu 1+1 43 m²

Havlíčkova 2317/100, Jihlava

3 690 000 Kč

3 380 000 Kč

78 605 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Borový vrch 792/48, Liberec XIV-Ruprechtice

3 800 000 Kč

3 700 000 Kč

97 368 Kč/m2

1...293031...67

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 458 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické