Kontakt

Byty na prodej s cenou do 4 mil. Kč

Do 4 mil. Kč

646 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Větrný Jeníkov 164, Větrný Jeníkov

3 250 000 Kč

56 034 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 402 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Věž, okres Havlíčkův Brod

3 200 000 Kč

49 231 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Chářovská, Krnov

2 290 000 Kč

41 636 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Dobrovodská 645/80, České Budějovice 5

3 950 000 Kč

3 780 000 Kč

74 118 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 56 m²Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²

Prodej bytu 3+1 56 m²

Spořická 3788/13, Chomutov

2 750 000 Kč

49 107 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Hlávkova 1449/8, Teplice - Trnovany

1 690 000 Kč

62 593 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Havlíčkovo náměstí, Žirovnice

2 500 000 Kč

60 976 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Ježov, okres Hodonín

3 480 000 Kč

72 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60.5 m²Prodej bytu 2+1 60.5 m²
Prodej bytu 2+1 60.5 m²
Prodej bytu 2+1 60.5 m²

Prodej bytu 2+1 60.5 m²

Okna, Česká Lípa

2 900 000 Kč

47 934 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Oblouková, Děčín

2 820 000 Kč

46 230 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

1...505152...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 402 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické