Kontakt

Byty na prodej s cenou do 40 mil. Kč

Do 40 mil. Kč

1 958 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Rižská 1527/3, Praha 15 - Hostivař

8 450 000 Kč

145 690 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 418 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Jaromíra Matuška, Dubina, Ostrava

3 570 000 Kč

54 923 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Lad. Koubka, Karlovy Vary

2 070 000 Kč

71 379 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Kosmonautů, Mělník

4 750 000 Kč

96 939 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Okružní, Havířov

2 750 000 Kč

40 441 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Alejnikovova, Ostrava

2 969 000 Kč

78 132 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Pražská sídl., Znojmo

3 200 000 Kč

58 182 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Čenětická 2413/1a, Praha 11 - Chodov

4 490 000 Kč

187 083 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 100 m²Prodej bytu 3+1 100 m²
Prodej bytu 3+1 100 m²
Prodej bytu 3+1 100 m²

Prodej bytu 3+1 100 m²

Veletržní 405/31, Praha 7 - Holešovice

15 900 000 Kč

159 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Jabloňová 2881/98, Praha 10 - Záběhlice

5 190 000 Kč

216 250 Kč/m2

1...515253...196

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 418 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické