Kontakt

Byty na prodej s cenou do 60 mil. Kč

Do 60 mil. Kč

1 961 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Družstevní 1378/7, Praha 4 - Nusle

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

170 227 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 430 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 102 m²Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²

Prodej bytu 3+kk 102 m²

Nová Bystřice, okres Jindřichův Hradec

4 500 000 Kč

44 118 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Jiráskova, Hlinsko

3 990 000 Kč

59 552 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Všeradice 25, Všeradice

5 350 000 Kč

5 190 000 Kč

70 135 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Mánesova, Boskovice

6 500 000 Kč

6 300 000 Kč

76 829 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Bydžovského, Duchcov

1 990 000 Kč

39 020 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Luční, Litvínov

1 390 000 Kč

17 821 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 115 m²Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²

Prodej bytu 4+1 115 m²

Vilová čtvrť 241, Nové Hrady

4 300 000 Kč

37 391 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Jaroslava Misky 76/14, Ostrava - Dubina

3 990 000 Kč

3 870 000 Kč

56 912 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 98 m²Prodej bytu 2+1 98 m²
Prodej bytu 2+1 98 m²
Prodej bytu 2+1 98 m²

Prodej bytu 2+1 98 m²

Uherčice 13, Uherčice

2 690 000 Kč

27 449 Kč/m2

1...464748...197

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 430 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické