Kontakt

Byty na prodej s cenou do 60 mil. Kč

Do 60 mil. Kč

1 966 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

třída T. G. Masaryka, Mladá Boleslav

5 100 000 Kč

4 950 000 Kč

101 020 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 428 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Na Lánech 250/92, Ostrava - Nová Ves

2 290 000 Kč

2 250 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Václava Jiřikovského, Ostrava - Dubina

3 390 000 Kč

3 290 000 Kč

76 512 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 108 m²Prodej bytu 4+1 108 m²
Prodej bytu 4+1 108 m²
Prodej bytu 4+1 108 m²

Prodej bytu 4+1 108 m²

Smilovy Hory 43, Smilovy Hory

3 750 000 Kč

34 722 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

9. května 1632/9, Blansko

3 500 000 Kč

120 690 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 109 m²Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²

Prodej bytu 4+1 109 m²

Smilovy Hory 43, Smilovy Hory

3 750 000 Kč

34 404 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 89 m²Prodej bytu 2+1 89 m²
Prodej bytu 2+1 89 m²
Prodej bytu 2+1 89 m²

Prodej bytu 2+1 89 m²

Jiráskova, Chrast, Chrast

3 900 000 Kč

2 900 000 Kč

32 584 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Pec pod Sněžkou 315, Pec pod Sněžkou

10 900 000 Kč

145 333 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Neumannova 2628/20, Aš

1 400 000 Kč

35 897 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Březohorská 453, Příbram VII

4 100 000 Kč

93 182 Kč/m2

1...484950...197

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 428 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické