Kontakt

Byty na prodej s cenou do 68 mil. Kč

Do 68 mil. Kč

1 977 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Škrábkových, Praha

11 990 000 Kč

149 875 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 464 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Černokostelecká 1152/70, Praha 10 - Strašnice

7 700 000 Kč

160 417 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Strančická 3506, Praha

15 790 000 Kč

210 533 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Na Šištotě, Valašské Meziříčí

5 290 000 Kč

71 486 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 37 m²Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²

Prodej bytu 2+kk 37 m²

Herejkova, Starý Plzenec

3 480 000 Kč

94 054 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Trnkovo náměstí 1112/1, Praha 5 - Hlubočepy

7 045 248 Kč

6 950 000 Kč

154 444 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Severní 1478/1, Děčín VI-Letná

3 100 000 Kč

62 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Školní, Jeseník

4 155 000 Kč

50 671 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Borečkova, Praha

6 730 000 Kč

143 191 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Vrchlického 1990, Kladno - Kročehlavy

6 190 000 Kč

110 536 Kč/m2

1...585960...198

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 464 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické