Kontakt

Byty na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 619 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Hartmanice 45, Hartmanice

2 900 000 Kč

46 032 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 046 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Mendelova 538/25, Praha 11 - Háje

7 150 000 Kč

174 390 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

3 757 800 Kč

46 393 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Holandská, Praha

7 980 000 Kč

199 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 4+1 99 m²Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²

Prodej bytu 4+1 99 m²

Lounská 1428/32, Teplice

3 999 000 Kč

40 394 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 96 m²Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²

Prodej bytu 4+1 96 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

4 990 000 Kč

51 979 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.4

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Šífařská 577/24, Praha 4 - Hodkovičky

6 490 000 Kč

202 813 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Skuhrov nad Bělou, okres Rychnov nad Kněžnou

4 200 000 Kč

80 769 Kč/m2

Realitní makléř: Adam Zavadil
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Adam Zavadil

Adam Zavadil

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Dělnická 350/20, Jihlava

6 490 000 Kč

85 395 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Černický
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Černický

Petr Černický

5.0

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Okružní 276, Týnec nad Sázavou

3 500 000 Kč

97 222 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
1...101102103...162

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 046 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické