Kontakt

Byty na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 614 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Haškova 140/3, Brno - Lesná

8 100 000 Kč

122 727 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 058 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Jaromíra Matuška 55/13, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 550 000 Kč

68 939 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Atletická, Sokolov

2 900 000 Kč

41 429 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Bečváry 190, Bečváry

4 990 000 Kč

70 282 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Žitomírská 639/1, Praha 10 - Vršovice

8 290 000 Kč

159 423 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Zahradní, Česká Lípa

3 300 000 Kč

47 143 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Vendryně, okres Frýdek-Místek

3 100 000 Kč

54 386 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Lavičky 153, Lavičky

4 090 000 Kč

71 754 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Jizerská 2903/17, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 690 000 Kč

59 516 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Pionýrská 991/22, Olomouc - Nová Ulice

3 890 000 Kč

86 444 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
1...104105106...162

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 058 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické