Kontakt

Byty na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 591 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Ostružná, okres Jeseník

7 000 000 Kč

95 890 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 908 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 53 m²Prodej bytu 1+kk 53 m²
Prodej bytu 1+kk 53 m²
Prodej bytu 1+kk 53 m²

Prodej bytu 1+kk 53 m²

Kynského, Slaný

5 430 750 Kč

102 467 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 78 m²Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²

Prodej bytu 2+1 78 m²

Svatoplukova, Prostějov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

53 718 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Škvorecká 2066, Úvaly

7 990 000 Kč

7 790 000 Kč

134 310 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Josefa Suka, Most

4 120 000 Kč

50 244 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 48 m²Prodej bytu 1+kk 48 m²
Prodej bytu 1+kk 48 m²
Prodej bytu 1+kk 48 m²

Prodej bytu 1+kk 48 m²

Libocká 6/43, Praha 6 - Liboc

6 500 000 Kč

135 417 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Potoční 1022/36, Odry

3 440 000 Kč

51 343 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Sadová 959/36, Karlovy Vary

5 500 000 Kč

5 025 000 Kč

102 551 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Na Severním sídlišti I, Sedlčany

4 730 000 Kč

82 982 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Pod Chlumem, Plzeň

4 990 000 Kč

94 151 Kč/m2

1...133134135...160

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 908 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické