Kontakt

Byty na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 581 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Dědov 5, Teplice nad Metují

2 580 000 Kč

1 990 000 Kč

22 614 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 875 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 34 m²Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²

Prodej bytu 1+kk 34 m²

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

4 430 000 Kč

130 294 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.8

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej bytu 4+1 154 m²Prodej bytu 4+1 154 m²
Prodej bytu 4+1 154 m²
Prodej bytu 4+1 154 m²

Prodej bytu 4+1 154 m²

Sadová 956/28, Karlovy Vary

5 700 000 Kč

4 850 000 Kč

31 494 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 93 m²Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²

Prodej bytu 3+1 93 m²

Liliová, Opava

6 000 000 Kč

64 516 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Na Spořilově, Benešov

7 118 636 Kč

6 279 916 Kč

98 124 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

SNP, Otrokovice

5 590 000 Kč

78 732 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.3

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej atypického bytu 88 m²Prodej atypického bytu 88 m²
Prodej atypického bytu 88 m²
Prodej atypického bytu 88 m²

Prodej atypického bytu 88 m²

Nupaky, Nupaky

5 000 000 Kč

4 800 000 Kč

54 545 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Sídliště, Velešín

4 350 000 Kč

64 925 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.8

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Rubešova 551, Benešov

4 990 000 Kč

110 889 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Na Višňovce, Davle

7 140 000 Kč

6 990 000 Kč

104 328 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
1...148149150...159

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 875 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické