Kontakt

Byty na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 632 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Poupětova 1383/13, Praha 7 - Holešovice

7 290 000 Kč

132 545 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 034 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Karlovarská 759/3, Karlovy Vary - Stará Role

2 990 000 Kč

49 016 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Zelenohorská, Praha

6 750 000 Kč

156 977 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej bytu 4+1 85 m²Prodej bytu 4+1 85 m²
Prodej bytu 4+1 85 m²
Prodej bytu 4+1 85 m²

Prodej bytu 4+1 85 m²

Fűgnerova 1590, Slaný

5 800 000 Kč

68 235 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Alejnikovova, Ostrava

2 969 000 Kč

78 132 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Svépomoci, Praha

8 500 000 Kč

95 506 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Josefa Skupy, Poruba, Ostrava

3 460 000 Kč

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Merhautova, Brno

8 475 000 Kč

117 708 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 42 m²Prodej bytu 1+1 42 m²
Prodej bytu 1+1 42 m²
Prodej bytu 1+1 42 m²

Prodej bytu 1+1 42 m²

Jana Koziny 1375/12, Teplice - Trnovany

995 000 Kč

23 690 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Aloise Gavlase, Ostrava

3 580 000 Kč

49 041 Kč/m2

1...939495...164

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 034 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické