Kontakt

Byty na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 618 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Michelangelova, Praha

8 950 000 Kč

8 499 000 Kč

130 754 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 036 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sněhurčina 674/1, Liberec XV-Starý Harcov

5 400 000 Kč

77 143 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 109 m²Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²

Prodej bytu 4+1 109 m²

Jožky Jabůrkové, Most

4 650 000 Kč

42 661 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 106 m²Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²

Prodej bytu 3+1 106 m²

Nádražní 1816/84, Ostrava - Moravská Ostrava

5 720 000 Kč

53 962 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

České Vrbné 2418, České Budějovice 2

7 200 000 Kč

138 462 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Rybalkova 186/33, Praha 10 - Vršovice

6 490 000 Kč

259 600 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 77 m²Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²

Prodej bytu 2+1 77 m²

Kuťatská 40, Praha - Královice

8 500 000 Kč

110 390 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Na Vršku, Jablonec nad Nisou

2 190 000 Kč

50 930 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Štichova 577/31, Praha 11 - Háje

6 990 000 Kč

6 750 000 Kč

156 977 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Mostní 800/62, Opava - Kateřinky

2 690 000 Kč

76 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
1...9899100...162

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 036 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické