Kontakt

Byty na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

319 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Petrovická, Krnov

1 190 000 Kč

20 169 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 304 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 4+1 113 m²Prodej bytu 4+1 113 m²
Prodej bytu 4+1 113 m²
Prodej bytu 4+1 113 m²

Prodej bytu 4+1 113 m²

Jateční 1410/2, Aš

2 750 000 Kč

24 336 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Mezholezy 36, Mezholezy

2 200 000 Kč

29 333 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 54 m²Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²
Prodej bytu 1+1 54 m²

Prodej bytu 1+1 54 m²

ČSA 19/18, Šternberk

2 590 000 Kč

47 963 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Praha, okres Praha 9

2 686 309 Kč

50 685 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Alšova, Bílina

1 499 000 Kč

55 519 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Populární

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Bělá nad Svitavou 163, Bělá nad Svitavou

2 350 000 Kč

36 154 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Příčná, Děčín

2 980 000 Kč

39 211 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Klíšská 367/110, Ústí nad Labem - Klíše

3 290 000 Kč

2 740 000 Kč

66 829 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 71 m²Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²

Prodej bytu 2+1 71 m²

Tomáše ze Štítného 1088/13, Ústí nad Labem - Střekov

2 760 000 Kč

38 873 Kč/m2

123...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 304 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické