Kontakt

Byty na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

321 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Oskol, Kroměříž

2 645 000 Kč

94 464 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 309 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Jaroslava Haška, Most, Most

2 349 000 Kč

58 725 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Petra Bezruče 225, Nýrsko

2 990 000 Kč

46 719 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Zeyerova 659/4, Jeseník

2 290 000 Kč

45 800 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Železná 168, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 950 000 Kč

1 790 000 Kč

45 897 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Cihelní, Karviná

2 400 000 Kč

36 923 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

2 379 465 Kč

95 179 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Banskobystrická 1276/44, Šumperk

2 490 000 Kč

65 526 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Baráčnická, Ústí nad Labem

2 590 000 Kč

78 485 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Bydžovského, Duchcov

1 999 900 Kč

37 035 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
1...678...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 309 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické