Kontakt

Byty na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

254 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 95 m²Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²

Prodej bytu 4+kk 95 m²

T. G. Masaryka, Horoměřice

13 990 000 Kč

147 263 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 844 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 166 m²Prodej bytu 4+1 166 m²
Prodej bytu 4+1 166 m²
Prodej bytu 4+1 166 m²

Prodej bytu 4+1 166 m²

Lípová, Praha

29 990 000 Kč

180 663 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 194 m²Prodej bytu 194 m²
Prodej bytu 194 m²
Prodej bytu 194 m²

Prodej bytu 194 m²

Učňovská 393/13, Praha 9 - Hrdlořezy

37 500 000 Kč

193 299 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej bytu 4+kk 73 m²Prodej bytu 4+kk 73 m²
Prodej bytu 4+kk 73 m²
Prodej bytu 4+kk 73 m²

Prodej bytu 4+kk 73 m²

Amforová 1887/40, Praha 13 - Stodůlky

10 590 000 Kč

145 068 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

V Předním Hloubětíně 605/8, Praha 9 - Vysočany

10 300 000 Kč

183 929 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Litoměřická 405/9, Praha 9 - Prosek

10 200 000 Kč

136 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Janáčkovo nábřeží 1072/29, Praha 5 - Smíchov

16 497 000 Kč

253 800 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 96 m²Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²

Prodej bytu 3+kk 96 m²

Nad Lávkou, Tuchoměřice

10 380 000 Kč

108 125 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej bytu 3+kk 110 m²Prodej bytu 3+kk 110 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m²

Prodej bytu 3+kk 110 m²

Ruzyňské schody 555/5, Praha 6 - Ruzyně

14 400 400 Kč

130 913 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Bezručova 75/12, Brno - Staré Brno

10 500 000 Kč

131 250 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...151617...26

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 844 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické