Kontakt

Byty na prodej s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

202 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 100 m²Prodej bytu 4+1 100 m²
Prodej bytu 4+1 100 m²
Prodej bytu 4+1 100 m²

Prodej bytu 4+1 100 m²

Bubenská 1159/15, Praha 7 - Holešovice

14 777 000 Kč

13 990 000 Kč

139 900 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 521 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Budějovická, Praha

11 900 000 Kč

11 890 000 Kč

154 416 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Návršní, Praha

11 550 000 Kč

11 349 000 Kč

177 328 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Návršní, Praha

12 225 000 Kč

11 349 000 Kč

177 328 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 67 m²Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²

Prodej bytu 2+kk 67 m²

Návršní, Praha

11 849 000 Kč

176 851 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 67 m²Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²

Prodej bytu 2+kk 67 m²

Návršní, Praha

12 225 000 Kč

11 849 000 Kč

176 851 Kč/m2

Prodej atypického bytu 178 m²Prodej atypického bytu 178 m²
Prodej atypického bytu 178 m²
Prodej atypického bytu 178 m²

Prodej atypického bytu 178 m²

Praha, okres Praha 5

19 400 000 Kč

16 900 000 Kč

94 944 Kč/m2

Prodej bytu 252 m²Prodej bytu 252 m²
Prodej bytu 252 m²
Prodej bytu 252 m²

Prodej bytu 252 m²

U Imperiálu, Karlovy Vary

47 433 750 Kč

43 505 950 Kč

172 643 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Hořelická, Rudná

13 600 000 Kč

13 328 000 Kč

112 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Okružní, Praha

17 848 471 Kč

14 278 776 Kč

201 110 Kč/m2

1...91011...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 521 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické